ayak mankenligi
Part-time Ayak Mankenliği Başvuru

2 saatlik çalışma 200 TL’dir. Ücret nakit olarak ödenir.

Ayak modelliği yapabilecek amatör / profesyonel modeller aranmaktadır. Kısa video çekimleri yapılacak bu part-time çalışmada tecrübe şartı yoktur. Ayaklarınızın bakımlı ve güzel olması yeterlidir.

Biçimli ve güzel ayaklara sahipseniz bu fırsatı kaçırmayın! Uygun ayaklara sahipseniz, başvurunuzdan sonraki gün çalışmaya başlayabilirsiniz.

Çalışma İçeriği:

Ayak modelliği oldukça kolay ve eğlencelidir. Tecrübe gerektirmez.

Çalışmanın içeriği ayakla çiğnemektir.

Örnek çalışmayı aşağıda görebilirsiniz.

ayak-modelligi
Çalışma Detayları:

 • Ücret nakit olarak aynı gün ödenir
 • Tecrübe gerekli değildir.
 • Oldukça eğlenceli ve kolaydır.
 • Haftalık düzenli çalışma imkanı vardır

Kimler Başvurabilir?

 • 18 yaşından büyük bayan,
 • Bakımlı ve güzel ayaklara sahip,
 • Part-time çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler,
 • Ayakkabı numarası 35-36-37-38-39-40 aralığında olan,

Ücret Bilgisi

2 Saat’lik çalışma 200 TL, 
Haftada 2-3 defa çalışarak ayda 2.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz

Çalışma Yeri: Pendik /Kurtköy. Bu ilan bir müşterimiz tarafından ücretli olarak verilmiştir.

Şimdi Ayak Modelliği Başvurunuzu Yapın!

Göndermeniz gereken fotoğraf örnekleri için tıklayınız

Bayanlar İçin Part-Time İş

 

Aşağıdaki butona tıklayarak formu gönderebilirsiniz.

10 Comments

 1. Ayak mankenliği başvurumu yaptım ve yanıt vermenizi bekliyorum. Fotoğrafları telefonumla çektim umarım bir sıkıntı olmaz. Ücreti çalışma günü mü ödüyorsunuz?
  Daha önce ayak mankenliği yapmadım deneyimim yok ama, ayaklarım kriterlerinize uyuyor. Umarım kabul edilirim, part-time bir işe ihtiyacım var.

  1. Hatice Hanım,
   Başvurunuzu değerlendirdik, ayaklarınız ayak mankenliği için uygun. Size konuyla ilgili bir bilgilendirme email i gönderildi. O emailde size sunulan ayak mankenliği türlerini seçip bize dönüş yapmanız gerekiyor. Sonrasında çalışma saati ve gününü belirleyebiliriz. İlanda da belirttiğimiz gibi ücret aynı gün çalışma bitiminde nakit olarak ödenir. En çok sorulardan birisi ücret ödemesi ile ilgili oluyor. Birçok ajans ödemeleri 2 hafta ya da 1 ay sonra yapıyor, Biz part-time ajans olarak, ödemeleri her zaman aynı gün ve nakit olarak ödemeyi tercih ediyoruz. Genellikle öğrenci ve part-time işe ihtiyacı olanların başvurduğunu göz önünden bulundurunca, ödemenin günlük ödenmesi gerektiği net şekilde ortaya çıkıyor.

 2. Ben deneyimli değilim ama ayaklarım ayak modelliği için uygun diye düşünüyorum. Part-time çalışabilirim. Hafta sonları müsait oluyorum. Hafta içi öğleden önceleri müsait oluyorum.
  Boyum 1.75, 62 KG, ayakbı numaram 38.

  1. Zeynep Hanım,

   Ayak mankenliğine gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Boyunuz, kilonuz ve ayak numaranız gayet uygun. Yukarıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Uygun görülürseniz, en kısa sürede sürede davet edilirsiniz.

 3. Ayak mankenliği ilanınızla ilgileniyorum. 1.78 boyundayım, ayakkabı numaram 38 ve 68 kiloyum. Biçimli, bakımlı ve ayak mankenliği için uygun olduğunu düşündüğüm ayaklara sahibim. Daha önce mankenlik yapmadım, ama kendime güveniyorum. 1-2 defa fuar hostesliği ve stand hostesliği yapmıştım. Ücretleri geç ödedikleri için fuar hostesliği yapmak istemiyorum. İlanda ödemeyi aynı gün yaptığınız yazıyor, bu nedenle başvuruda bulunmak istiyorum.

  1. Burcu Hanım,

   Başvurunuz için teşekkürler, size konuyla ilgili bir mail gönderildi. Ayak mankenliği için uygunsunuz, fotoğrafları değerlendirdik ve sizinle çalışabileceğimizi düşünüyoruz. Size gönderdiğimiz email e cevap yazabilirsiniz. Zamanlamayı bu şekilde yapmış oluruz.

 4. Merhaba, formu iki kere göndermeye çalıştım fakat yüklenmiyor bir türlü, sayfada sorun mu var acaba? İlanınıza başvuru yapmak istiyorum.

 5. Merhaba
  Ayak mankenliğine başvurmak istiyorum, part-time olarak çalışabilirim, öğrenciyim.
  Ayaklarım oldukça uygun, biçimli, ama ayak tabanlarım biraz sert, özellikle topuk kısmı. Pembe ayak tabanlarım var ama topuk kısmı biraz sarımsı. Bu aşağıdaki fotoğraftaki gibi.
  Ayak Mankenliği
  Bu bir sorun olur mu?

  1. Ceyda Hanım,

   Ayak mankenliğine başvuruda bulunabilirsiniz, ayaklarınız mankenlik için uygun görünüyor. Tabanlarınızın sert olması başvuru yapmanız için bir engel değil. Şekil olarak güzel görünmesi önemli. Başvuru yaparken farklı açılardan fotoğraflar eklemeyi unutmayın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir