Günlük İşler

Ayak Mankenliği

Eğer ayaklarınız güzelse ve ayak mankenliği yapmak istiyorsanız, doğru sitedesiniz. Bu sayfada ayak mankenliği ile ilgili detaylara ve ilgili ilanlara erişebilirsiniz.

Ayak mankenliği yapmak isteyenler nasıl iş bulabilirler?

Sitemiz üzerinde ayak modelliği ile ilgili ilanları bulabilirsiniz.

Ayak mankenliği için gerekli şartlar nelerdir?

Ayak güzelliği genel olarak modelin kendi güzelliğinden ayrı olarak değerlendirilir. Çok güzel bir modelin ayaklarının da güzel olması beklenir, ama durum böyle değildir. Ayak modelliğinde diğer modellik çeşitlerindeki gibi  boy, kilo çok önemli değildir. Öncelik ayak güzelliğidir.

Ayak mankenliği ile ne kadar kazanabilirim?

Ayak modelliği için ücretler işin durumuna ve süresine göre değiliklik gösterebilir. Sitemizdeki bir ilanda 3 saatlik çekim için 50 TL, 4 saat için 75 ve 5 saat için 100 TL ödenmektedir.

Ayak mankenliği başvurusunu nasıl yapabilirim?

Aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayak Mankenliği Başvuru Formu

Previous ArticleNext Article
Part-Time Ajans Site Yöneticisi

4 Comments

 1. Ayak mankenliği için sanırım ben de başvuruda bulunacağım. Sitenize girip ayak mankenliği için ayak yapısı makalesini okuduktan sonra beni aradığınızı öğrendim. Ayak modelliği için tüm kriterlere uyuyorum.

  1. Eğer dediğiniz gibi ise sizinle mutlaka çalışırız. Başvurunuzun sonunda size en geç 24 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz cevap verilecektir. Ayak mankenliği sürekliliği olan bir iştir, eğer siz de çalışmak isterseniz yıllarca bu işe devam edebilirsiniz.

 2. Ben de ayak mankenliği yapmak istiyorum, yüksek kavisli ayaklarım var ve 40 yaşındayım. Tma zamanlı bir işte çalıştığım için sadece akşamları ve hafta sonları part-time olarak çalışabilirim. Ayak mankenliği için uygun muyum?
  Ayak Mankenliği

  1. Damla Hanım,
   İlginiz için ve ayak mankenliği değerlendirmesi için gönderdiğiniz fotoğraf için teşekkür ederiz. Evet, ayak mankenliği için gayet uygunsunuz. Başvuru formumuzu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Değerlendirmeyi en geç 1 gün içerisinde sizinle paylaşırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir