Ayak-Mankenligi
Ayak Modelliği Başvuru

Ayak modelliği yaparak şu anda açık olan bir işte part-time çalışacak model adayları aranmaktadır. Tek koşul ayaklarınızın bu çalışma için uygun olmasıdır.

3-5 dakikalık video klipleri çekimi yapılacak bu part-time çalışmada tecrübe şartı yoktur. Ayaklarınızın bakımlı ve güzel olması yeterlidir. Bu çalışmalarda sadece dizinizden aşağısı görünecektir. Bu çalışmada odak noktası ayaklarınızdır ve yüzünüz görünmeyecektir.

Ücret: 200 TL’dir, peşin olarak aynı gün ödenir.

Biçimli ve güzel ayaklara sahipseniz bu fırsatı kaçırmayın! Uygun ayaklara sahipseniz, başvurunuzdan sonraki gün çalışmaya başlayabilirsiniz.

Çalışma İçeriği:

Ayak modelliği işi yarı zamanlı, kolay ve eğlencelidir. Bu çalışma devamlılığı olan bir iştir, çalışma saati ve günleri önceden kararlaştırılabilir.

Yerde uzanan birini (o ben oluyorum) ayaklarınızla çiğnemeniz gerekiyor, çalışma bundan ibarettir.

Çalışma Detayları:

 • Ücret nakit olarak ödenir
 • Tecrübe gerekli değildir.
 • Oldukça eğlenceli ve kolaydır.
 • Hafta içi ya da sonu çalışabilirsiniz.
 • Çalışma zamanı oldukça esnektir, dilerseniz öğleden sonra dilerseniz akşam saatlerinde çalışılabilir.

Kimler Başvurabilir?

 • 18 yaşından büyük bayan,
 • Bakımlı ve güzel ayaklara sahip,
 • Part-time çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler,
 • Ayakkabı numarası 35-36-37-38-39-40 aralığında olan,

Ücret Bilgisi

2 Saatlik çalışma 200 TL’dir, aynı gün nakit olarak ödenir.

Ayaklarınız bu iş için uygunsa haftalık çalışma imkanı vardır. Örneğin haftada 1-2 defa çalışabilirsiniz. Çalışma saati ve günü karşılıklı belirlenebilir.

Çalışma Yeri: Pendik /Kurtköy Dumankaya Trend Residence.

Şimdi Başvurunuzu Yapın!

Göndermeniz gereken fotoğraf örnekleri için tıklayınız

22 Comments

 1. Ben de Kartal’da oturuyorum ve bir arkadaşımla birlikte başvurmak istiyoruz. ikimizin de ayakları ayak modelliği için uygun. Fotoğrafları çektik birazdan başvuruyu göndereceğiz. Sanırım ayrı ayı başvurmamız gerekiyor, değil mi?
  Ben 23 yaşındayım 158 boyum kilom 50, ayakkabı numaram 37, arkadaşım 167 boyunda 56 kilo ayakkabı numarası 37.5. Arkadaşımın ayak bileğinde dövme var, bu sorun olur mu? Teşekkürler.

  1. Meral Hanım,

   Ayakları uygun olmak koşuluyla bir arkadaşınızla birlikte başvurabilirsiniz. Kilolarınız ve diğer kriterleriniz uygun. Arkadaşınızın ayak bileğinde dövme olması ayak modelliği için bir sorun değil. Başvurunuzu yapabilirsiniz.

 2. Slm,

  Ayak modelliği ilanınızı okudum ve ilanınızla ilgileniyorum. Daha önce benzer bir ayak modelliği yapmıştım.Birazdan başvuru formunu dolduracağım. Haftada 2 gün gelebilirim, öğrenci olduğum için hafta içi bir gün hafta sonu bir gün olacak şekilde çalışabilirim. Boyum 165 CM, 57 kiloyum ve 37 numara ayakkabı giyiyorum. Bu iş için bir boy, kilo sınırlaması var mı?

  1. Rabia Hanım,

   Ayak modelliği ilanınına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu çalışma için deneyim gerekmiyor, ama işi biliyor olmanız bir artı kabul edilebilir. Önceliğimiz ayakları uygun modellerin başvurularını kabul etmek. Dolayısıyla şu anda tek kıstas ayakları ayak modelliği için uygun modellerle çalışmak. Herhangi bir boy, kilo ve ayakkabı numarası kısıtlaması yok. Sizin belirttiğiniz boy,kilo ve ayakkabı numarası gayet uygun. Başvuru esnasında değerlendirme için fotoğraf eklemeyi unutmayınız.

 3. Ayak modelliği ortaklık ilanınızla ilgileniyorum. Oldukça farklı bir iş ama bir okadar da karlı görünüyor. Ben 51 KG yim ve ayak numaram 36,5 – 37. Haftada 2-3 gün gelebilirim. Hafta içi derslerim olduğu için sadece akşamları gelebilirim, ama hafta sonu herhangi bir saatte gelebilirim.
  Çalışma şeklinde parmak ucumuzla birinin göbeğini mi çiğneyeceğim? Çok kolay görünüyor, ben hafif olduğum için yerdeki model için de sorun olmayacaktır. Her geldiğimde kaç saat çalışmam gerekiyor?

  1. Vuslat Hanım,

   Kilonuz ve ayakkabı numaranız ayak modelliği için uygun. Zaten bir kısıtlama söz konusu değil. Sadece 75 KG ve üzeri modellerle çalışmak zor olduğu için 40-70KG arasındaki tüm başvuruları kabul ediyoruz. Ayaklarınız uygunsa, çalışabiliriz.

   Sadece parmak ucunda çiğnemiyorsunuz, normal düz şekilde de çiğneyebiliyorsunuz. Çoraplı, çorapsız, parmak ucunda gibi bir çok farklı şekilde çiğneyebilirsiniz. Her geldiğinizde 3-4 saat kalıyorsunuz.

 4. Slm ben Yaren İstanbu Anadolu yakasındayım. Yeni mezun oldum ve part-time iş arıyorum. Bu ortaklık ilanınızı okudum ve ilgileniyorum, ayaklarıma güveniyorum, kriterlerinize uyuyor. Birazdan başvuru formunu dolduracağım. Fotoğrafları cep telefonumla çektim, bir sorun olmayacağını söylemişsiniz.

  Diğer arkaşaşlar kilo ve ayakkabı numarasını söylemiş ben de söyleyeyim: 49 kiloyum ve ayakkabı numaram 36. Daha önce böyle bir deneyimim olmadı ama, yapılabilir bir iş olduğunu düşünüyorum. Tenis oynadığım için dengem oldukça iyidir, aralıksız 3-4 saat çalışabilirim.

  1. Yaren Hanım,

   Başvurunuz bize ulaştı, ayaklarınız ayak modelliği için uygun. Size konuyla ilgili bir email gönderildi. Müsait olduğunuz günleri ve saatleri belirtirseniz seviniriz. Sonrasında saaati ve günleri belirleyebiliriz. Genellikle 5-10 dakikalık çekimler oluyor, 3-4 saat aralıksız çalışmanıza gere kalmıyor. Her çekim arasında 3-5 dakikalık molalar oluyor. Hiç yorulmadan çalışmış oluyorsunuz.

 5. Merhaba,

  Sizinle 2 yıl önce çalışmıştık, ama iletişim bilgilerinizi kaybettim. Tekrar çalışmak isterim. Hem deneyimliyim hem ayaklarım uygun.
  Başvurumu yaptım, hatırlamanız için burdan yazmak istedim.

 6. Diğer ayak modelliği ilanına başvuru yaptım bu iş de oldukça ilgi çekici. Tüm çalışma fotoğraftaki gibi çiğneme şeklinde mi olacak?
  Boyum 1.75, 62 KG, ayakbı numaram 38, ben çiğnerim ama yerdeki arkadaş umarım dayanabilir. Bu işle ilgileniyorum, ayaklarım yüksek kavisli, ince bir yapısı var. Benim açımdam bir sorun yok 1 saatte çiğneyebilirim, spor salonuna gitmekten kurtulmuş olurum 🙂 Hem spor yapıp hem üzerine ödeme almak, kulağa hoş geliyor.
  Birazdan başvuruyo yapıp fotoğrafları göndericem. Umarım olumlu dönüş yaparsınız.

  1. Zeynep Hanım,

   Ayak modelliğine başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz. Gün içerisinde değerlendirmeyi yaparak size sonucu bildireceğiz. Güzel bir benzetme yapmışsınız, spor yaparak para kazanmak şeklinde. İlanda da belirtildiği gibi saatlerde aralıksız çiğnemek diye bir çalışma olmuyor. Çalışmalar 5-10 dakikalık klipler şeklinde oluyor, hem siz hem de yerdeki model bu arada dinlenmiş oluyor.

 7. Ben az önce başvuru yaptım, dönüş yapmanızı bekliyorum. Ayak modelliği için uygunum, ayaklarıma güveniyorum. Bir çok kez bu konuda iltifat aldım.
  Daha önce böyle bir modellik yapmadım ama çok rahatlıkla yapacağıma inanıyorum. Sanırım bir yerden tutunarak çiğniyoruz değil mi? 46 kiloyum ve37 numara ayaklarım var.

  1. Burçin Hanım başvurunuz bize ulaştı, bugün içerisinde değerlendirip size dönüş yapacağız. Evet duvar ya da masa gibi bir yerden turatak çiğniyorsunuz. Kilonuz ve ayak numaranız ideal.

 8. Bu ilanınızla ilgileniyorum ve ayaklarıma güveniyorum. Daha önce yapmadım ama deneyim gerekli değil yazıyor. Ben de hiç zorlanmadan çiğneyebilirim. Fuar hostesliği yaparken saatlerce topuklu ayakkabıyka ayakta dikilmekten daha kolaydır. 47 kiloyum 37 numara ayaklarım var. haftada 2 gün rahatlıkla gelebilirim. Part-time bir işe ihtiyacım var. 1 ayda toplam 8-10 defa gelebilirim.

  1. Ayşe Hanım,
   Ayak modelliği ilanına gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu modellik deneyim gerektirmiyor. Başvurunuzu formumuzu doldurarak yapabilirsiniz. Değerlendirme sonucunda uygun bulunursanız, en kısa sürede çalışmaya devam edebilirsiniz. Haftalık çalışma planını karşılıklı olarak belirleyebiliyoruz.

 9. Çekimlerde dizimden aşağısı görünecek, böyle yazmışsınız. Eğer yüzüm görünmeyecekse ben de yapabilirim,bazıları saatlerce çiğneyebilirim demiş, ben de yapabilirim. Gerçi ilanda 10 dakikalık klipler çekilecek demişsiniz. Ama benim için sorun değil daha uzun süre yorulmadan tüm enerjimle çalışabilirim. Her geldiğimde 3-4 saat çalışmam mı gerekiyor? Bazı günler daha fazla çalışabilirim. Çekilen klip sayısının çok olması alacağım ödemeyi etkileyecekse 5-6 saat çalışabilirim her geldiğimde. İnşallah dönüş yaparsınız. Fotoğrafları çeker çekmez başvurumu yapıyorum. Tşk.

  1. Asude Hanım,

   İlginiz için teşekkürler. Evet ilanda yazdığı gibi çalışmada yüzünüz görünmüyor. Çalışma tamamen ayak odaklı. Saatlerce birini çiğnemeniz gerekmiyor.
   Genellikle çalışma 3-4 saat sürüyor, çok nadir de olsa biraz daha kısa ya da uzun sürebiliyor. Verimli çalışmak adına çok uzun süre çalışmamayı tercih ediyoruz. Evet, çekilen klip sayısı, satılacak klip sayısını doğrudan etkileyebiliyor. Eğer uzun süre çalışmak isterseniz bunu 2 seans şeklinde yapabiliriz, öğle arası gibi 1-2 saatlik ara verilebilir. Başvurunuzdan sonra değerlendirmemizi sizinle 24 saat içerisinde paylaşırız.

 10. Ben de ayak modelliği ilanınızla ilgileniyorum. Haftada 5 gün bile gelebilirim. 172 boyundayım, 62 kiloyum ayak numaram 39. Daha önce benzer bir ayak modelliği yapmıştım. Duvara tutunarak ben de yorulmadan saatlerce çiğneyebilirim. Daha çok gelince, daha çok mu kazanıyorum? İlanda 3-4 saat çalışılacağını belirtmişsiniz, daha çok kalıp daha çok çalışabilirim, benim açımdan sorun yok. İşten ayrıldığım için zaman sorunum yok. Eğer daha fazla kazanacaksam, 7-8 saat çalışabilirim. Eğer dediğiniz gibi bin, 2 bin tl kazanacaksam, bu işi sürekli yapabilirim.

  1. Büşra Hanım ilanımıza gösterdiğiniz ilgin için teşekkür ederiz.
   Yorulmadan saatlerce çiğnemeniz gereken bir durum söz konusu değil. 5-10 dakikalık kısa klipler çekiliyor. Aralarda dinlenmeniz için bolca vakit kalıyor. Boy, kilo ve ayakkabı numaranız uygun. Yukarıdaki başvuru formunu doldurarak ayak modelliğine baivuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme için fotoğraf göndermeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

 11. Diğer ayak modelliği işi için başvuru yapmıştım ama bu ilanınızı şimdi gördüm, bu ilanınızla ciddi olarak ilgileniyorum. Öğrenci olduğum için tam zamanlı çalışamıyorum, ama part-time olarak 3 gün rahatlıkla çalışabilirim. 1.78 boyundayım, ayakkabı numaram 38 ve 68 kiloyum. Umarım kabul edilirim, hem ayaklarım bu iş için uygun hem de kolay bir iş gibi görünüyor. Başvuru formunu doldurmadan önce yorum olarak yazmak istedim.

  1. Burcu Hanım,
   Ayak modelliğine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler. Başvurunuz bize ulaştı, gün içerisinde size dönüş yapacağız. Boy kilo ve ayakkabı numaranız ideal. Evet, bu part-time iş oldukça kolaydır ve ödemeler aynı gün nakit olarak yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir